KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9772094
nr 977 2094
Stig Månsson
(f. 1912), Sverige
Pastell, Stig Månsson, Gamla Stan, 1947, 60 x 49
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:12:01
26/8 17:27:08